Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Історія

Група компаній «Баланс» –

це національна компанія, яка з моменту свого створення визначила своєю місією систематичне поширення в суспільстві знань про бухгалтерський облік, 
податкову політику і право.
Було вирішено орієнтувати всю діяльність компанії на розвиток економіки держави, встановлення економічного і соціального балансу в суспільстві, а також підняття престижу професії бухгалтера. Для досягнення цих цілей наша компанія вирішила публікувати і поширювати журнали «БАЛАНС» та книги з бухгалтерського обліку та оподаткування.

1991передісторія

Все почалося з кризи. У 1991 році багато інженерів, економістів, вчителів були змушені змінити свою спеціальність на непросте але більш затребуване ремесло бухгалтера. Однак знань, як і тямущих вчителів, здатних охопити всю масу прийнятих нормативних документів і допомогти отримати системні знання, вкрай не вистачало. Внаслідок цієї катастрофічної ситуації, а також розуміючи її і переживаючи за своїх колег, ми прийняли рішення присвятити наше життя просвітницькій діяльності. Впевненість в успіху нам давав не тільки багаторічний досвід роботи ревізорами, головними бухгалтерами, а й глибоке вивчення теорії. Насправді ми щиро вірили в те, що якщо цього не зробимо ми – не зробить ніхто. По суті, весь наш бізнес почався з людського бажання допомогти, дати людям необхідні знання та подарувати їм впевненість у своїх силах. Можна перефразувати відому приказку: порятунок бухгалтерів стало справою самих бухгалтерів.

Перші  
кроки

Разом з невеликою групою професіоналів та ентузіастів бухгалтерської справи ми реалізували свій перший проект – програму для обліку «Соло для бухгалтера з комп'ютером». Цей революційний продукт, дуже простий і зручний для ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, став дивовижною підмогою, а іноді і чистим порятунком для тисяч підприємств по всій Україні.
Наступним кроком став перший в Україні постійно діючий семінар «Клуб бухгалтерів». Завдяки йому багато бухгалтерів не тільки вирішили проблему пошуку надійної, достовірної та корисної інформації, освоїли ази професії, а й стали висококласними фахівцями. Так виникло нове покоління еліти бухгалтерського обліку нашої країни, що розвивається. Нарешті, щоб регулярно і гарантовано забезпечувати всіх бухгалтерів країни актуальною, професійною та ретельно структурованою інформацією, у 1994 році ми створили і випустили перший тираж бухгалтерського тижневика «БАЛАНС», на той час єдиного в Україні.

Команда

Ще в далекому 1991 році ми зрозуміли,

наскільки важливим компонентом нашої місії

є самовіддана і щира праця талановитих людей.

На щастя, «БАЛАНС» як магнітом притягує до себе всіх професійних, ініціативних, організованих і

цілеспрямованих людей, безмежно відданих

своїй справі яскравих особистостей.

В результаті ми по крихтах зібрали і згуртували команду, всі учасники якої розуміють один одного з півслова, щиро люблять свою роботу і докладають усіх зусиль для досягнення спільної мети: щасливого життя всіх бухгалтерів України!

Сьогодення

Сьогодні ГК «Баланс» перетворилася на потужну індустрію бухгалтерської справи, а видання «БАЛАНС» сприймається читачами, за їх власними словами, як «основний незамінний помічник», «особистий консультант» і «надійний захисник професійних бухгалтерів, юристів, керівників підприємства».
Ми раді, що навіть наші конкуренти завжди високо цінують наші досягнення і розробки, що помітно по тому, як ретельно вони їх вивчають і наполегливо намагаються копіювати. Нам подобається задавати тон, бути еталоном, на який рівняються, адже при цьому ми виконуємо своє головне призначення – даємо бухгалтерам життєво необхідні знання.
З кожним роком ми все більше чітко усвідомлюємо свою відповідальність по відношенню до наших читачів, по відношенню до держави в цілому, тому робимо все, щоб розвивати суспільство, активно просвіщати і піклуватися про тих, хто потребує нас.

 

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ МАТЕРІАЛІВ – ОСНОВА
РОБОТИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Багатьох наших читачів цікавить, як створюється наше унікальне видання. Наша «кухня» проста і складна водночас:

тут все замішано на чіткій організованості і професіоналізмі людей, які щомиті вкладають весь свій талант і сили

в кожний рядок журналів «БАЛАНС».

відділ Маркетингу

тримає руку на пульсі.
Щоб бути постачальниками по-справжньому потрібної і своєчасної інформації, ми постійно вивчаємо реальні потреби нашої аудиторії. Наші маркетологи – це скоріше бухгалтери-аналітики, які стежать не за тенденціями ринку бухгалтерських видань, а за розвитком економіки країни в цілому.

Редакція

розробляє плани – довгостроковий, поточний і оперативний.
Це робиться для того, щоб максимально охопити всі гострі на сьогоднішній

день теми і передбачити те, що буде актуально завтра, післязавтра,

через півроку. Ми робимо все, щоб кожний журнал був актуальним і при цьому чітко вкладався в загальноосвітню систему,

частиною якої він і є.

інформаційний відділ

забезпечує найсвіжішою інформацією – законодавчими актами та їх змінами, постановами КМУ, податкових служб і т. д. До речі, всю важливу інформацію бухгалтери та юристи можуть одержувати навіть до публікації журналу на сайті.

Авторський колектив

описує суть законодавчих актів простою, цікавою і доступною мовою, виокремлює головне, перетворює сухі дані в цікаві аналітичні матеріали,

зручні для практичного використання. Крім того, ГК «Баланс» постійно публікує думки і коментарі колег і

контролюючих органів.

у відділі додрукарської підготовки

рукописи перетворюються в друковане видання. Тут літературні редактори остаточно виключають всі неоднозначності, перекладачі здійснюють переклад текстів, а коректори вичитують їх. 

Фахівці комп'ютерної верстки ГК «Баланс» збирають їх у макет видання. У секторі фотонабору відбувається перетворення електронних сторінок у друковані форми.

друкарня –

місце, де друкуються всі видання ГК «Баланс», в тому числі і книги «Бібліотеки «Баланс».
Щоб забезпечити ідеальну якість поліграфії, ми використовуємо найсучасніші друкарські машини, а індивідуальна упаковка гарантує, що журнали і книги будуть доставлені адресату в кращому вигляді.

Авторитет компанії в бізнес-середовищі

Заслуги Групи компаній «Баланс» у справі популяризації економічних знань, реалізації програм 
розвитку підприємництва в Україні, постійного підвищення якості продукції, що випускається, 
не раз відзначалися діловим співтовариством, органами державної влади, міжнародними 
організаціями. ГК «Баланс» входить у число лідерів національного бізнес-рейтингу в сумі балів за 
критеріями «Обсяг реалізованої продукції», «Прибуток», «Продуктивність праці», 
«Заробітна плата» в галузі «Видавнича діяльність» за 2005-2007 рр.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!