Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Партнери

Інститут cертифікованих фінансових менеджерів

Інститут пропонує сертифікацію і членство професіоналам у галузі фінансового менеджменту.
На території України Інститут представляє компанія Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів - Україна.

Київський національний економічний університет

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана протягом 110 років є лідером в економічній освіті.

FCI

FCI Company – консалтингова компанія в сфері страхування, головні напрями діяльності якої – підбір кращих рішень у ризиковому страхуванні для фізичних і юридичних осіб.

ВАТ «АБ-Центр»

Компанія з продажу, установки, навчання, впровадження та супроводу системи програм «1С: Підприємство».

Земельний союз України

Асоціація «Земельний Союз України» (ЗСУ) – недержавна неприбуткова організація, що здійснює свою діяльність у сфері земельних відносин.

Visotsky Consulting

Visotsky Consulting – міжнародна консалтингова компанія, метою якої є створення культури ефективного застосування інструментів управління в бізнесі.

Перформія

Компанія, яка надає практичні інструменти для успішного найму ефективних співробітників.

Діловий клуб «Бізнес-клас»

Дніпропетровський регіональний діловий клуб «БІЗНЕС-КЛАС» – це закрита некомерційна організація, заснована журналом «Бізнес-клас».

Портал gorod.dp.ua

Gorod.dp.ua – міський сайт, основне джерело інформації про Дніпро (Дніпропетровськ).

«Актив Софт»

Компанія-лідер у сфері IT-технологій та наданні комплексної підтримки роботи бухгалтера, а саме: впровадження спеціалізованого бухгалтерського ПЗ, розвиток хмарних технологій, навчання користувачів роботі в 1С.

Головне управління статистики в м.Києві

Головне управління статистики в м. Києві –  територіальний орган Державної служби статистики України (Держстат), що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики у сфері статистики.

Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Громадська організація, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

ІН-АГРО

«ІН-АГРО» надає професійну допомогу в розвитку бізнесу в галузі управління і обліку, оптимізації операційної діяльності компанії, створення та обслуговування ІТ-систем, інтеграції бізнес-додатків, навчання.

Незалежний Аудитор

«Незалежний АУДИТОР» – інформаційно-аналітичний журнал, який охоплює широкий спектр соціально-політичних, фінансово-економічних та правових питань в Україні та за її межами.

Портал rabota.ua

rabota.ua – один з найбільш популярних сайтів для пошуку роботи та працівників в Україні.

Аудиторська фірма «Контракти-Аудит»

Аудиторська фірма «Контракти-Аудит» надає весь комплекс консультаційних та аудиторських послуг підприємствам, установам, організаціям і фізичним особам.

«Панорама Полтавщини»

«Панорама Полтавщини» – обласна щотижнева суспільно-політична газета, що не переслідує жодної політичної мети. Її створив колектив полтавських журналістів-професіоналів, аби нормально працювати та доносити до читачів об’єктивну й достовірну інформацію.

ТОВАРНА БІРЖА «КИЇВСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА»

Біржові і брокерські послуги: сільськогосподарська продукція; продовольчі товари; пально-мастильні матеріали; техніка; сировина і ресурси; промислові товари.

Група EUCON

Юридична компанія, яка з 2006 року надає широкий спектр юридичних послуг як національним, так і іноземним клієнтам різних галузей економіки.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!