Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

івент-агенція «UtekaBusinessEvents»

ПРОВЕДЕННЯ МАСШТАБНИХ ДІЛОВИХ та ОСВІТНІХ
ЗАХОДІВ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ФІНАНСОВОЇ СФЕРИ, де:

Вирішуємо спірні
та не врегульовані
питання

даємо коментарі на останні зміни законодавства

розглядаємо
всі межі
бухгалтерії

обговорюємо
актуальні проблеми
бухобліку

Послуги ЮБІ

ми створюємо події, гідні уваги!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ
КОНГРЕС

Всеукраїнський бухгалтерський конгрес

Подія року для бухгалтерської спільноти України, яка проводиться, щоб об'єднати думку бухгалтерів в одну рушійну силу шляхом аналізу та обговорення з експертами всіх існуючих і перспективних змін у законодавстві щодо бухгалтерського обліку, оподаткування і права.

financial
business hub

Фінансовий
Бізнес Хаб

Захід для вільного спілкування на робочі теми, що потребують глибокого аналізу, а також для обміну безцінним досвідом та напрацювання нових ідей  

між фінансовими директорами, головними бухгалтерами та експертами.

ІНСАЙТ-ФОРУМ
«БУХГАЛТЕР МАЙБУТНЬОГО»

Інсайт-форум «Бухгалтер майбутнього» 

Бізнес-подія для тих, хто прагне йти в ногу із часом, діяти та вдосконалюватися.
Бухгалтер майбутнього – це професіонал та успішна, самодостатня і щаслива людина, тому на Форум запрошуються не тільки кращі бізнес-спікери, а й гуру психології, стилю та краси.

бухгалтерський
бізнес-форум

Бухгалтерський Бізнес-Форум

Діловий захід, на якому у форматі докладів та відкритих дискусій розглядаються 
найважливіші питання оподаткування, бухобліку та безпеки бізнесу. Надаються відповіді та практичні навички, які можа застосовувати на практиці вже сьогодні.

форум бухгалтеров
сільськогосподарської
галузі україни

Форум Бухгалтерів сільськогосподарської галузі України

– це обговорення нагальних проблем та змін законодавства; розробка шляхів вирішення проблемних питань; формування пропозицій щодо зміни існуючих і формування нових державних нормативних актів в с/г галузі; спілкування та обмін досвідом.

практична
конференція

Практична конференція «Податки та право»

Головний майданчик для аналізу всіх змін у податковому законодавстві та отримання практичних інструментів для мінімізування податкового навантаження та оптимізації роботи вашого підприємства.

УРОЧИСТИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ
БУХГАЛТЕРА УКРАЇНИ

захід до Дня Бухгалтера України

Свято з урочистим привітанням від представників Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби та керівників компаній, незабутньою концертною програмою, цікавими майстер-класами від запрошених зірок, чудовим настроєм та неймовірними враженнями.

Будемо знайомі

Якщо говорити про юридичний вік нашої компанії – то ми досить молоді, у 2016 році нам виповнився всього рік.

А якщо по-справжньому, то початок нашої діяльності припадає на далекий 1994 рік, коли ми, ще зовсім молода команда Центру бухгалтерського сервісу «Баланс», організовували виїзні семінари для бухгалтерів спільно з представниками Міністерства фінансів України та Державної податкової служби в Криму, Карпатах і по всіх регіонах України.

Потім це був уже відділ Видавничо-консалтингової компанії «Баланс-Клуб», який з ініціативи громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» почав проводити наймасштабніші бухгалтерські події в Україні.

Завдяки вдалому вибору тем і нашим нестандартним підходам до організації подій нам вдалося стати помітним гравцем ринку ділових і освітніх заходів.

І ось зараз ми маємо окремий юридичний статус – Івент-агенція «ЮтекаБізнесІвентс», яка спеціалізується на проведенні масштабних ділових і освітніх заходів для працівників фінансової сфери.

Ми пишаємося тим, що наші події допомагають піднімати суспільну значимість бухгалтерського обліку та визнання професії бухгалтера, підвищують залученість бухгалтерів в процеси виявлення проблем в обліку і формування пропозицій щодо їх зняття.

Дві речі, якими пишається
кожен співробітник «UBE»

Ми не будемо тут перераховувати всі наші приводи для гордості, оскільки у кожного співробітника вони свої. Однак два основних досягнення, які нас усіх об'єднують у міцну команду, згадати обов'язково варто.

 1. НАШЕ ПОРТФОЛіО. ПОДІЇ, ЯКІ ПО-ПРАВУ варті уваги ШИРОКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ:

  • Наймасштабніше святкування Дня бухгалтера в Україні 2006 року – Національний палац «Україна», 3 600 бухгалтерів з усіх регіонів України.
  • Масштабний проект з проведення щорічних Всеукраїнських бухгалтерських конгресів, який почався в 2007 році. У 2016 році відбудеться 10-й ювілейний Всеукраїнський бухгалтерський конгрес. За роки проведення конгресів у них взяло участь більше 5 000 бухгалтерів з усіх регіонів України, а також у кожному з них брали участь перші особи і провідні фахівці міністерств і відомств.
  • Всеукраїнські галузеві форуми та практичні конференції, які проходять щорічно, починаючи з 2013 року.
  • Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України» – проводиться з 2013 року. Понад 5 000 бухгалтерів пройшли незалежне тестування й отримали підтвердження своєї кваліфікації.
  • Організація освітніх турів і відвідування європейських та світових бухгалтерських конгресів.
 2. СТВОРЕННЯ СПІЛЬНОТИ ПРОФЕСІЙНИХ БУХГАЛТЕРІВ.

  За всі ці роки нам вдалося створити справжню бухгалтерську сім'ю. У цій родині – головні бухгалтери великих українських і зарубіжних компаній. Ми зараз не тільки справжні друзі, всі вони вносять великий внесок у розвиток престижу професії бухгалтера. Ми з гордістю можемо сказати про те, що змінили не тільки їх професійне життя, але і в якійсь мірі вплинули на їх особистісний ріст. Ми пишаємося їхніми успіхами як в особистому, так і в професійному житті.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!